Sazināties
Sazināties

Mājas lapu izstrāde

Jūsu uzņēmuma tēls

Projektējam un veidojam dažāda apjoma un nozaru mājas lapas.

Katrai mājas lapai veidojam unikālu, īpaši pielāgotu dizainu, saskaņojot to ar jūsu uzņēmuma vajadzībām, jūsu vēlmēm un interesēm. Tas ļaus jums veidot savu īpašu tēlu interneta vidē.

Izstrādājam pielāgotu risinājumu katrai atsevišķai sadaļai, pielāgojot atbilstošus administrācijas sistēmas rīkus, lai ērtāk un efektīvāk pārvaldītu informāciju katram mediju veidam.

Izstrādes gaitā izmantojam gan pašu veidotu satura vadības sistēmu, gan arī citus atvērtā koda risinājumus – satura vadības sistēmas un programmēšanas ietvarus, kas atvieglo turpmāko izstrādi un projekta atbalstu, arī ja tiek piesaistīti citi izstrādātāji.

Protams, katrs risinājums atbilst mūsdienu kvalitātes un drošības prasībām.

Ar saviem klientiem sadarbojamies ilgtermiņā. Mūsu izstrādātajiem projektiem nodrošinām pastāvīgu uzturēšanu – veicam dažādus uzlabošanas un uzturēšanas darbus, lai jūs varētu turpināt attīstīt savu projektu. Apmaksa par uzturēšanu notiek pēc faktiskā padarītā laika.

Mūsu uzturēšanas process ir ļoti ērts. Klientiem dodam piekļūvi mūsu uzdevumu pārvaldības sistēmai, kurā var operatīvi reģistrēt veicamos darbus un sekot to izpildes gaitai. Par katru darbību tiek sūtīti informatīvie e-pasti, savukārt sistēmā var redzēt statistiku par visiem paveiktajiem darbiem.

Parunāsim?
LAT RUS ENG