Sazināties
Sazināties

Portālu izstrāde

Liela mēroga projekti

Ja plānojat sākt interneta biznesu, palīdzēsim ar padomu, meklēsim labākos risinājumus un izstrādāsim jebkādas sarežģītības interneta servisus un platformas.

Savas darbības laikā esam veidojuši daudzus visdažādākā apjoma un sarežģītības projektus, tāpēc ticam, ka mūsu pieredze ļaus atrast optimālākos risinājumus arī jūsējam. Esam izstrādājuši Latvijas mērogiem lielus portālus ar lielu apmeklējuma plūsmu, kas veiksmīgi darbojas un turpina attīstīties.

Būtisku uzmanību veltam projekta lietojamībai - analizējam lietotāju uzvedību, meklējam risinājumus kā ieinteresēt veiksmīgi izmantot produktu.

Darbojamies ar lielām datubāzēm, multiserveru arhitektūru, dažādiem tehniskiem rīkiem un ārējiem servisiem.

Daži realizētie projekti:

  • Portāls "Andele Mandele" - inovatīvs sludinājumu serviss Latvijas tirgū, kopš tā izveides esam tieši iestaistīti tā attīstībā, šobrīd sasniedzot gandrīz 300 000 lietotāju un milzīgu datu apjomu.
  • Dzīvesstila portāls "Santa" - izveidojām mediju portālu, kas apvienoja dažādu žurnālu vietnes vienotā interneta medijā. Portāls ir iekarojis stabilu atpazīstamību Latvijā un tā auditorija turpina nemitīgi augt.
  • Ziņu portāli LSM, Diena, Doctus - veidojām interneta risinājumu vairākiem Latvijā atpazīstamiem medijiem, kas joprojām veiksmīgi darbojas.
Parunāsim?
LAT RUS ENG