Sazināties
Sazināties

Par mums

Kas mēs esam

Kas mēs esam?

  • Mēs esam dizaineri, kas saprot biznesa vajadzības un kā tās realizēt virtuālajā vidē;
  • Mēs esam programmētāji ar 17 gadu un neskaitāmu projektu pieredzi.
  • Mēs esam komanda, kura runā ar darbiem.
  • Mēs protam klausīties, sadzirdēt un realizēt jūsu idejas. Neviens darbs nav pārāk sīks, lai to uzskatītu par nebūtisku un neviens projekts nav pārāk liels, lai to sauktu par neiespējamu.

Tā ir attieksme, kas mums ļauj veidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem. Jūs varat būt droši, ka mūsu sadarbības rezultāts atbildīs jūsu kvalitātes standartiem.

Mūsu principi

Jūsu ideja - mūsu risinājums
Nelauziet galvu par detaļām – ja jums ir ideja un vīzija, ko vēlaties, mēs palīdzēsim to realizēt. Mēs projektējam un ieviešam visdažādākās sarežģītības risinājumus – sākot ar nelielām mājas lapām līdz multifunkcionāliem portāliem un datu apstrādes sistēmām.

Labs ir ērts
Mēs uzskatām, ka produkta lietošanas ērtums nosaka tā pānākumus. Turklāt, vienlīdz svarīgi gan, lai tas būtu vienkārši lietojams administratoriem, gan intuitīvs un saprotams gala lietotājam.

Mēs esam vienā komandā
Projekts sākas brīdī, kad mēs iepazīstamies un no tā brīža klienta intereses kļūst par mūsējām. Tikai strādājot kā komanda, kā vienots mehānisms, kurā visi zina, kas jādara un, kāds ir šīs sadarbības mērķis, mēs sasniegsim labāko iespējamo rezultātu. Nav divu vienādu klientu un nav divu vienādu risinājumu, bet mūsu attieksme vienmēr ir nemainīga – personiska un uz rezultātu orientēta.

Ko mēs protam?

Programmēšana ir nepārtraukta attīstība. Vide, kurā mēs strādājam, nepārtraukti mainās, tāpēc maināmies arī mēs. Mēs piedāvāsim jums aktuālākos risinājumus un nodrošināsim to uzturēšanu atbilstošā līmenī.

Dizaina izstrāde

Dizaina izstrādes darbā izmantojam Figma, platforma, kas ļauj ātri veikt iterācijas dizaina stadijā, klientiem ērti sekot līdzi izmaiņām un nodrošināt ar atgriezenisko saiti.

Programmēšana

Piemērotāku rīku izvēlamies individuāli katram projektam atkarībā no specifikas. Strādājam gan ar paša izstrādāto satura vadības sistēmu, kā arī ar atvērtā koda ietvariem, sistēmām un rīkiem.

 

Parunāsim?
LAT RUS ENG