Sazināties
Sazināties

Korporatīvi risinājumi

IT sistēmu izstrāde

Mūsu darbības centrā ir pielāgotu IT sistēmu izstrāde, kas īpaši veidotas, lai atbilstu tieši jūsu uzņēmuma specifikai. Mēs koncentrējamies uz to, lai šie risinājumi ne tikai atvieglotu ikdienas darbu, bet arī uzlabotu informācijas plūsmu un pieejamību, padarot tos par nozīmīgu atbalstu jūsu biznesa augšanai.

Veicam jūsu biznesa procesu analīzi, lai atklātu iespējas tos optimizēt ar IT risinājumu palīdzību. Izstrādājam priekšlikumus infrastruktūras izstrādei un sekojam līdzi tās ieviešanai.

Mūsu pieredze rāda, ka pareizi izmantoti IT risinājumi var būtiski paaugstināt efektivitāti jebkurā uzņēmējdarbības nozarē. Mēs esam gatavi dalīties šajā pieredzē ar jums, lai kopā veidotu stiprāku un efektīvāku biznesu.

Daži realizētie projekti:

Park Expert - izstrādājam informācijas apmaiņas platformu starp stāvvietu īpašniekiem, nomniekiem un Park Expert speciālistiem, kurā iespējams pārvaldīt stāvvietā atļauto automašīnu sarakstu un iegūt atskaites par izmaiņām.

Rolling - Izstrādājām speciālu informācijas rīku klientu pārvaldības sistēmai, kas palīdz uzlabot komunikāciju gan ar potenciāliem, gan esošiem klientiem. Šis risinājums atvieglo sadarbību un veicina efektīvāku klientu apkalpošanu.

Baltic Locations - izstrādājām datubāzes rīku filmēšanas vietu atlasei. Rīkā iespējams atlasīt vietas pēc geo lokācijas, veidot projekta piedāvājumu un citas lietas.

Latvijas Nacionālā Opera un Balets - Izveidojām digitālu informatīvo stendu ar skārienjūtīgu displeju. Šis stends ļauj darbiniekiem skatīties personalizētus darba uzdevumus un kopīgo notikumu sarakstu, ietaupot laiku un resursus, kas agrāk tika tērēti papīra sarakstu izveidei un izvietošanai. Tāpat izstrādājām informatīvo ziņojumu dēli, kurā Operas telpās tiek attēlotas aktualitātes uzņēmumā;

Pestbaltic - Izstrādājām insektu slazdu apsekošanas procesu, izmantojot mobilās lietotnes. Ievadītie dati tiek automātiski augšupielādēti informācijas sistēmā, paātrinot apsekošanas procesu un samazinot nepieciešamību pēc papīra dokumentācijas. Sistēma arī automātiski veido atskaites un statistiku par veiktajām darbībām..

Laika Casting - Izveidojām individuālu aktieru datubāzi ar plašām atlases iespējām un mediju datubāzi. Šī sistēma palīdz uzņēmumam centralizēt informācijas plūsmu starp iesaistītajām pusēm un efektīvāk plānot projektus.

Kāpēc izstrādāt individuāli pielāgotas IT sistēmas?

  1. Optimizācija: Mūsu izstrādātās sistēmas ir veidotas, lai maksimāli efektīvi optimizētu Jūsu uzņēmuma procesus, sākot no informācijas aprites līdz pat darbinieku darba efektivitātes uzlabošanai.
  2. Pielāgošanās: Katrs bizness ir unikāls. Mēs saprotam to un piedāvājam risinājumus, kas ir pilnībā pielāgoti Jūsu specifiskajām vajadzībām un mērķiem.
  3. Vienkāršība un ērtums: Mūsu sistēmas ir izstrādātas ar lietotāju ērtumu prātā, nodrošinot vienkāršu un intuitīvu interfeisu.
  4. Drošība: Jūsu datu drošība ir mūsu prioritāte. Mēs nodrošinām augstākā līmeņa drošības standartus, lai aizsargātu Jūsu uzņēmuma informāciju.
  5. Atbalsts un uzturēšana: Mūsu komanda ir vienmēr gatava palīdzēt un nodrošināt sistēmu nepārtrauktu darbību un atjaunināšanu.
Parunāsim?
LAT RUS ENG