Sazināties
Sazināties

Web dizains

UI

Mūsu pieeja dizaina izstrādei ir rūpīga un pārdomāta, lai nodrošinātu, ka gala produkts pilnībā atbilst gan projekta specifikai, gan mērķauditorijas vajadzībām. Mēs sākam ar projekta un auditorijas specifikas izpēti. Šis posms ir nepieciešams, lai saprastu, kā vislabāk vizualizēt projekta idejas un vajadzības. Pēc šīs sākotnējās analīzes mēs veidojam skices (wireframes), kas vizualizē projekta struktūru un funkcionalitāti, tādējādi nodrošinot izpratni par tā struktūru pirms detalizētāka dizaina izstrādes. 

Nākamais solis ir sākotnējā dizaina skices izveidošana. Šajā posmā mēs radoši apvienojam funkcionalitāti ar estētiku, lai radītu vizuāli pievilcīgu un lietotājam draudzīgu dizainu.

Pēc sākotnējās skices izveides, mēs saskaņojam ar klientu vispārējo stilu un koncepciju. Kad esam panākuši vienošanos par pamatkonceptu, turpinām ar dizaina izstrādi pārējām projekta sadaļām, nodrošinot vienotību un saskanīgumu visā projektā.

Mazākiem projektiem, kurās nepieciešama ātrāka realizācija vai kur klienta vajadzības ir skaidri definētas no paša sākuma, mēs bieži vien izlaižam wireframe posmu un sākam tieši ar dizaina izstrādi. Šāda pieeja ļauj mums būt elastīgākiem un efektīvāk izmantot laiku un resursus.

Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka katrs izstrādātais dizains ir gan estētiski pievilcīgs, gan funkcionāli efektīvs, atspoguļojot klienta identitāti un vēlmes.

Parunāsim?
LAT RUS ENG